Skuteczna Firma Windykacyjna

Windykacja

Razem odnajdujemy drogę do finansowej równowagi.

  • Czujesz, że twoje działania nie przynoszą efektu?

  • Nie masz pomysłu jakie kroki podjąć, by odzyskać swoje pieniądze?

  • Potrzebujesz wszechstronnej i kompetentnej pomocy w wyegzekwowaniu od swojego dłużnika należności?

Kompleksowa obsługa windykacji długów

Naszym celem jest szybkie i skuteczne odzyskanie należności.

W całym procesie egzekucji staramy się utrzymać przyjazne stosunki ze stronami. Negocjacje prowadzimy uwzględniając potrzeby obu stron, gdyż polubowne odzyskanie należności jest fundamentem naszych działań.

Proces windykacyjny realizujemy kompleksowo.

Po przekazaniu sprawy naszym specjalistom nie musisz niczym się martwić. Zadbamy o to, by zgodnie z prawem wykorzystać wszystkie możliwości i sposoby na odzyskanie wierzytelności majątkowych.

Oferujemy całą gamę usług prowadzących do osiągnięcia celu – odzyskania należności.

Wysyłka monitów do dłużnika oraz windykacja telefoniczna i terenowa

Podczas podejmowanych prób odzyskania należności systematycznie wysyłamy odpowiednie monity do dłużników, jednocześnie gromadzimy dokumentację naszych działań, gdyż stanowi ona niezbędny materiał dowodowy do ewentualnego postępowania sądowego. Przeprowadzamy również adekwatną windykację terenową. Stały, systematyczny, telefoniczny i bezpośredni kontakt z dłużnikiem zwiększa skuteczność windykacji, a więc szansę na odzyskanie należności.

Skup faktur VAT

Jako alternatywa windykacji. Skupujemy wszelkiego rodzaju długi. Jeżeli zależy Ci, by w szybki oraz pomijający całą drogę egzekucji sposób odzyskać swoje pieniądze wystarczy, że sprzedasz nam swoją wierzytelność, a my oddamy Ci gotówkę.

Restrukturyzacja zobowiązań

Znajduje zastosowanie w sytuacji gdy dłużnik nie ma możliwości natychmiastowego uregulowania należności. Podczas prowadzonych negocjacji w tym zakresie zawieramy porozumienie, na mocy którego dochodzi do m. in.: wydłużenia okresu spłaty długu, w uzasadnionych przypadkach zawieszenia spłaty rat na określony czas, udzielenia nowego kredytu w celu pokrycia wcześniejszych zobowiązań. Oczywiście ostatecznym celem restrukturyzacji zobowiązań jest skuteczna windykacja należności.

Wywiad gospodarczy

By proces windykacji przebiegał szybko, skutecznie i efektywnie sposoby działania i egzekwowania należności dostosowujemy indywidualnie do każdego przypadku, w czym niezwykle pomocne jest przeprowadzenie wywiadu gospodarczego, który polega na uzyskaniu informacji dotyczących sytuacji finansowej, prawnej czy też handlowej dłużnika.

System monitorowania płatności (SMP)

Jeśli chcesz być na bieżąco ze stanem swoich wierzytelności, a sam nie masz czasu na ich ciągłą kontrolę i wysyłanie upomnień do swoich kontrahentów, oferujemy Ci możliwość skorzystania z naszego systemu monitorowania płatności. Nasza firma za pomocą tego narzędzia poinformuje kontrahenta o wystawieniu faktury, przypomni o zbliżającym się terminie płatności, a w razie pojawienia się opóźnienia w regulowaniu zobowiązań szybko zacznie reagować.

Nie czekaj, zleć nam windykację!

Zadzwoń: +48 32 308 08 80